טלפון דף פייסבוק     גוגל+     ערוץ יוטיוב אי. אם שלטים
דף הבית   |   שלטים   |   ארגזי תאורה פריימלס   |   חיפוי חנויות   |   מיתוג עסקי   |   חומרים לשלטים   |   המלצות   |   בלוג   |   צור קשר

שילוט פנים

לא פחות חשובים משלטי הכניסה למרחב חשובים שלטי פנים בתוך המרחב עצמו, במיוחד כאשר מדובר על בתי עסק מסוגים שונים. שילוט פנים משמש שני תפקידים מרכזיים כשאחד לא פחות חשוב מהשני. לצד התפקיד הפונקציונאלי שלו, השלט מהווה חלק ממכלול עיצוב המרחב והאפשרות לעצב ולמתג את השלט בהתאם לנראות המרחב עצמו היא הזדמנות להעשיר את האווירה ולייחד את החלל.

בין אם מדובר על הנחייה ליציאות חירום וחדרי נוחיות לדוגמא או לחלופין מיפוי החלל על ידי תיוג החדרים השונים, לשילוט פנים יש תפקיד עיצובי לא מבוטל. ובזכות הפוטנציאל שגלום בהם, היום כמעט בכל בית עסק, ארגון או חברה ניתן לראות כי שילוט הפנים מתוכנן ומעוצב כהלכה.

Bootstrap Slider
עבודות אחרונות:

שילוט פנים בלולוגרופ   שילוט פנים ENEL   שילוט פנים ויסוצקי   

שלט מואר לכניסה למשרד רואה    אותיות פליז ללובי IFG   שילוט פנים לחברת VELOX   

         

שלט הכוונה לשירותים   שילוט משרד comrax   אותיות פרספקס בולטות בניש גרופ   

אותיות בנויות תלת מימד למשרד      שילוט במשרד פוקס   

      אותיות פיויסי על חלון   

שלט דגל לשירותים    אותיות אלומיניום - collactive   

לצעת מחיר משתלמת
חייגו: 077-766-1611
מלאו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם

שם
אימייל
טלפון


רשום את קוד האבטחה שמופיע בתמונה

הערך המוסף של שילוט פנים

המשרדים והארגונים הגדולים הבינו זאת, וגם בתי הממכר והעסקים הפרטיים עד הקטנים ביותר משתמשים בהזדמנות המיתוגים ששלטי פנים מאפשרים.

הדרישה התקנית היא להציב שלטי חירום במרחבים בהם יש אנשים, כאשר לצידה, הנכון הוא למפות את המרחב והחדרים השונים בו.

שלטי פנים מהווים חלק מהעיצוב הכולל של המרחב וככאלה נוצרת הזדמנות למנף בעזרתם את המראה כולו. החלטה על סוג השלט תלויה בכמה גורמים אלה כוללים את המיקום של השלטים, הגודל שמיועד להם, ומפאת התפקיד המיתוגי שלהם גם את מהות החברה והשפה שלה, במידה והיא ממותגת. זאת על מנת לאפשר זרימה ושיח בין עיצוב השלטים לבין העיצוב הכללי.

השליטה על תכנון השלט היא מירבית לרבות הגודל, המסגרת, חומר הגלם, הטיפוגרפיה וטכנולוגית התאורה של האותיות במידה ורוצים אותיות מוארות, לרבות עיצוב רקע השלט.

צעד קטן לשינוי גדול

בכל בית עסק מדובר על צורך הכרחי, לכן אין כלל מקום לדבר על שלטי פנים כן או לא. השאלה האמיתית היא איזה שלט יבחר וכיצד הוא יעוצב.

התכנון עלול להיות תהליך לא פשוט, במיוחד לאור האפשרויות הרבות, ולכן חשוב שתהיה חברת שילוט שתעניק גם ייעוץ וליווי מקצועי. אצלנו תוכלו ליהנות משירות משלים של מיטב אנשי המקצוע שיסיעו, ויחד איתכם יתכננו ויוציאו לפועל את השלטים המדויקים שיהוו את התוספת הנדרשת להשלמת מראה מרחב העבודה שלכם.

זכרו שגם שילוט שנמצא בלובי הבניין או בכל מקום אחר שמורה את הדרך אל חלל העבודה מהווה את הפנים של החברה וחלק מהמיתוג שלה.

תגיות חיפוש באתר:
שילוט פנים | שלטים פנימיים | שילוט משרדים | שילוט משרד

פנו אלינו נשמח לעמוד לרשותכם
כתובתינו: האורגים 7 חולון
אתר: אי. אם שלטים
טלפון: 077-7661611
פקס: 077-7687053

Email: emsigns10@gmail.com