טלפון דף פייסבוק     גוגל+     ערוץ יוטיוב אי. אם שלטים
דף הבית   |   שלטים   |   ארגזי תאורה פריימלס   |   חיפוי חנויות   |   מיתוג עסקי   |   חומרים לשלטים   |   המלצות   |   בלוג   |   צור קשר

חומרים לשלטים

במהלך השנים אופן ייצור השלטים השתנה והפך קל ומהיר יותר מבעבר כיום ניתן להזמין שלט מורכב ולקבל אותו כעבור מספר שעות, אך בעבר תהליך ייצור השלטים היה מורכב ודרש זמן רב מה השתנה? מדוע ניתן לקבל שלט מורכב כעבור מספר שעות?

לפני כ 2-3 עשורים בטרם התפתחות המחשב שיטות ייצור השלטים היו פרמטיביות ותהליך ייצור שלט היה מורכב ודרש זמן רב, יצרני השלטים הראשונים המציאו שיטות ודרכים לייצור בניהם שירטוט שבלונה על נייר גדול חיתוך נגטיב מהשבלונה הצמדת השבלונה החתוכה למשטח השלט וצביעה בעזרת מברשת או ספוג התהליך לקח זמן רב והתייבשות הצבע כמה שעות במידה ולקוח ביקש לשלב מספר צבעים בשלט נזקק היצרן לייצור של מספר שבלונות ולזמן רב מכיוון שכך מחיר השלט היה גבוה.
לאחר כניסת המחשבים לחיינו ותוכנות השרטוט פותחו שיטות חדשות אשר מקלות על תהליך ייצור השלטים ומצמצמות את זמן הייצור, במקום להשתמש בצבע שדרש זמן ייבוש מספר יבואנים מכרו וניל צבעוני דביק המאפשר חיתוך והדבקה על גבי רקע השלט, שרטוטים הודבקו על גבי הווניל ונחתכו ידני בעזרת סכין יפני, המגוון הרחב של המדבקות הצבעוניות אפשר להשתמש בכל צבע ולשלב צבעים רבים בשלט ללא המתנה לייבוש.

Bootstrap Slider
קטגוריות שלטים באתר:

מגב לבד להדבקהמגב לבד להדבקהמגב זהב 3mמגב זהב 3mאפליקיישן שקוף גלילאפליקיישן שקוף גליל
פרספקס צבעוני לשילוטפרספקס צבעוני לשילוטגופי פלורסנט לשילוטגופי פלורסנט לשילוטלד מודול רביעיה לשלטיםלד מודול רביעיה לשלטים
לוחות אלומיניום לשילוטלוחות אלומיניום לשילוטלוחות לוקובונדלוחות לוקובונדלוחות פי וי סי בצבעיםלוחות פי וי סי בצבעים
שנאים לניאון תוצרת איטליהשנאים לניאון תוצרת איטליהלוחות קאפותלוחות קאפות

לצעת מחיר משתלמת
חייגו: 077-766-1611
מלאו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם

שם
אימייל
טלפון


רשום את קוד האבטחה שמופיע בתמונה

אך עדיין תהליך הייצור היה מורכב ודרש זמן חיתוך ארוך ומסורבל כיצד תהליך זה הפך פשוט ומהיר?


הפלוטר הראשון לחיתוך וניל
מכשיר חדש שפותח אפשר חיתוך מהיר של מדבקות צבעוניות "פלוטר", מהמילה פלט, קובץ שתוכנן על גבי המחשב מועבד לנתוני חיתוך בציר x - y , הפלוטר כלל ראש חיתוך עם סכין קטנה העובר על גבי החומר וחותך את המדבקה כל צורה אות או שירטוט מועברים לחיתוך על גבי המדבקה.

יצרן השלטים פיתח מיומנות חדשה של קילוף שאריות הווניל החתוך, על גבי נייר המדבקה נותרו האותיות החתוכות מוכנות להדבקה על רקע השלט אך כיצד יודבקו בצורה ישרה ומדויקת?


אפליקיישן, אפליקציה, מסיכה
כל אלו הינם חומר אחד המאפשר הדבקת נייר דביק על גבי האותיות החתוכות להעברת הטקסט החתוך בצורה מושלמת למשטח השלט.

שימוש בפלוטר חיתוך נעשה אצל כל יצרן שלטים דבר שהקל מאוד וחסך זמן יקר אך עדיין כאשר לקוח דרש תמונה על גבי השלט היו נדרשים קישורי ציור וזמן, יצרנים רבים שכרו את שירותי הציירים שהעניקו שירותי ציור על שלטים מה שייקר את השלט מאוד.

בשנות ה2000 חדרו לשוק מדפסות דיגיטליות חדשות "מדפסות פורמט רחב", מדפסות אלו אפשרו הדפסת תמונות וטקסט על גבי וניל דביק אך איכות התמונה הייתה ירודה והמדפסות יקרות מאוד מעטים רכשו את המדפסות והעניקו שירות ליצרני השלטים שירותי הדפסה דיגיטלית, במהלך השנים תוכנות חדשות ומתקדמות פותחו ואפשרו עריכת תמונה לפני הדפסה "פוטושופ", "קורלדרו", ותוכנות נוספות לעיבוד תמונה.

מדפסות פורמט רחב באיכות גבוהה

עברו מספר שנים עד שמדפסות אלו פותחו ואפשרו הדפסה איכותית מחירם ירד ואפשר הכנסת מדפסת לכל עסק "רולנד", "מוטו", "מימקי", נמכרו לכל דורש. הדפסת תמונה במהירות באיכות ובהוצאה זניחה מאפשרת לכל יצרן שלטים להדפיס תמונה ולשלבה בשלט.

כיום כמעט בכל עסק לשילוט ישנה מדפסת דיגיטלית בפורמט רחב המאפשרת הדפסה דיגיטלית באיכות גבוהה על גבי מגוון רחב של חומרים לשילוט.

מה הם החומרים לשילוט?

הכירו את כל סוגי החומרים הקיימים בתחום השילוט מאמר זה נכתב בשיתוף עם יועץ בכיר מחברת דגש פלסטיקה יבואנית חומרי גלם לשלטים.

תגיות חיפוש באתר:
שלטים | שילוט | שילוט משרדים | שילוט פנים | שלטים מוארים | אותיות בנויות | אותיות תלת מימד

שלטים שלטים sitemap

פנו אלינו נשמח לעמוד לרשותכם
כתובתינו: האורגים 7 חולון
אתר: אי. אם שלטים
טלפון: 077-7661611
פקס: 077-7687053

Email: emsigns10@gmail.com