טלפון דף פייסבוק     גוגל+     ערוץ יוטיוב אי. אם שלטים
דף הבית   |   שלטים   |   ארגזי תאורה פריימלס   |   חיפוי חנויות   |   מיתוג עסקי   |   חומרים לשלטים   |   המלצות   |   בלוג   |   צור קשר

זהות או מיתוג?


המותג הוא למעשה מכלול שלם של מסרים, מידע ונתונים המסייעים לצרכן להבין מהו המוצר שהוא עומד מולו, מי הוא איש המקצוע שהוא מדבר איתו, ולמה הוא יכול לצפות בעבודה עם אותו איש מקצוע, או ברכישה של אותו מוצר. כך למשל, כאשר אנו פונים למשרד רואי חשבון לצורך קבלת שירות לעסק שלנו, אנו עשויים בהחלט לבחור ברואה חשבון מוכר, בעל מוניטין רב, ששמו הפך למותג של ממש, ואשר בעצם ההיכרות שלנו עם המותג, אנו מרגישים בטחון רב יותר בבחירת אותו רואה חשבון כספק השירות המועדף עלינו.

מיתוג העסק באמצעות שלטים

מיתוג הוא תהליך ארוך ומקצועי שיש לבצע בצורה חכמה ונבונה, תוך שימוש במגוון רחב של כלים שיווקיים ופרסומיים המיועדים בדיוק למטרה זו. שלטים למשרד התלויים בפתח המשרד, או שלטים הנתלים כשלטי חוצות ושלטי פרסומת באזורים הרלוונטיים לפעילות העסק הם אמצעים יעילים מאוד בחשיפת העסק ופעילותו בפני קהל היעד, ובניית המותג שיסייע לו בהמשך הדרך בהרחבת בסיס הלקוחות וסך הפעילות העסקית. את המיתוג ניתן לבצע בעוד צורות רבות ומגוונות, אך לכל אמצעי שתבחרו ליישם ישנה את העלות שלו, ואת רמת התועלת שהוא מסוגל לספק. שלטים למשרד, ובאופן כללי שלטים בכלל, יודעים לספק רמה גבוהה של יעילות בעלות נמוכה יחסית.

שידור זהות העסק לקהל היעד באמצעות תהליכי מיתוג

בבחירת השלט ובעיצוב חשוב לקחת בחשבון עניין מאוד משמעותי בעולם המיתוג. המיתוג הוא למעשה הדרך בה אתם כעסק, מעבירים ללקוחות הפוטנציאליים שלכם את הזהות שלכם ושל העסק בראשו אתם עומדים. זהות זו כוללת את ההיסטוריה שלכם, את סל המוצרים והשירותים שאתם מציעים, את המיצוב השיווקי שלכם, את רמת המחירים הנהוגה בעסק, את רמת שירות הלקוחות המסופק על ידכם ועוד שורה ארוכה של פרטי זהות כמו עדכניות, חדשנות, מודרניות, עמידה בהבטחות ללקוח וכדומה.

השלט הנכון לעסק שלכם

כאשר אתם מקבלים החלטה על שימוש באפשרות של שלטים לצורך מיתוג העסק, אתם רוצים להבטיח שהשלט מביא לידי ביטוי את הזהות שלכם בכל פינה ובכל אלמנט של השלט. כך למשל, אם הזהות שלכם היא הרבה יותר אלגנטית וסולידית, מאשר צעירה ותוססת, יהיה עליכם להשתמש בפונטים שמרניים יותר, בצבעים סולידיים ובעיצוב שמשדר יותר יוקרה מאשר צבעוניות.

הדברים נכונים לגבי שלטי פרסומת והם נכונים גם לגבי שלטים למשרד ולכל סוג אחר של שלטים שבהם אתם עושים שימוש על מנת למתג את העסק, ולשדר את הזהות שלכם כלפי קהל היעד.


Bootstrap Slider
תגובות לתמונה

הוספת תגובה לאתר

  שם
  אימייל
  אתר
 

 
  רשום את קוד האבטחה
 

תגיות חיפוש באתר:
זהות או מיתוג ?   שלטים

פנו אלינו נשמח לעמוד לרשותכם
כתובתינו: האורגים 7 חולון
אתר: אי. אם שלטים
טלפון: 077-7661611
פקס: 077-7687053

Email: emsigns10@gmail.com